
Ako odaberete hosting koji ne nudi besplatno ime domene, možda će vam biti jeftinije kupiti domenu od treće strane nego kroz vaš Hosting. Možete odabrati ime domene za već $1 na nekim mjestima koja prodaju domene.
InterServer – sa svojom niskom mjesečnom cijenom hostinga i neograničenom pohranom, InterServer je odlično rješenje ako vaše poslovanje raste. Budući da se njegovi poslužitelji nalaze u SAD-u, može vam pružiti odlične brzine učitavanja publici koja se nalazi u SAD-u.
Ovdje birate želite li da komentare odobravate prije objave, dopuštate li pingove i povratne veze, dopuštate li komentare uopće te koje informacije osoba mora ostaviti da bi komentirala.
Kada je riječ o dodavanju vlastitog sadržaja, trebate samo zamijeniti „placeholder“ tekst i slike u predlošku vaše World-wide-web stranice vlastitim tekstom i slikama. Možda će vam trebati neko vrijeme ako imate puno sadržaja, ali inače je cjelokupan proces stvarno lak.
On vam omogućava da budete on line u svako vrijeme jer podatke vaše stranice postavlja na server koji je povezan na Online.
Moderno i responzivno rješenje osigurava optimalan prikaz na svim uređajima, poboljšava vidljivost na tražilicama i doprinosi rastu vašeg poslovanja.
Drugi način je korištenje WordPressa. Ovaj način će vam oduzeti malo više vremena jer zahtjeva malo pročitaj više ovdje više posla, ali je prilično lako ako ste znate neke osnove, a daje vam i veću fleksibilnost.
Ako želite pokazivati svoj rad uz pomoć puno videozapisa ili slika visoke rezolucije na svojoj web stranici, trebat će vam approach s puno prostora za pohranu i propusnosti. Na primjer, Squarespace daje vam neograničenu pohranu za fotografije u svakom planu, uključujući i onaj najpovoljniji.
WordPress je jedan od najpopularnijih CMS alata za izradu World wide web stranica, zahvaljujući svojoj fleksibilnosti i velikoj zajednici korisnika. Evo što trebate znati o cijenama WordPress projekata:
I to je sve, sada znate kako otvoriti svoju stranicu i kako je učiniti što preglednijom i atraktivnijom za svoje čitatelje.
To ću vam demonstrirati pomoću SiteGround-a. Na snimci zaslona ispod možete vidjeti da postoji gumb za automatsku prijavu na nadzornu ploču na WordPress. Kod ostalih web hosting servisa možda ćete morati upisati svoje WordPress korisničko ime više ovdje i lozinku.
sve datoteke koje se nalaze u tom folderu uz opciju 'move' prebacite u mapu pod imenom 'public_html'
Preporučujemo da to radite uz opciju ctrl+shift+v kako bi naknadno sami mogli odabrati veličinu naslova i slično.
Ima i besplatan strategy koji vam omogućava slanje do 3,500 e-mailova mjesečno. Odličan je za početnike, ali ima naprednije alate koje možete koristiti kako se upoznajete s platformom.